Děti v pohodě

 

Termín:           25.7. - 29. 7. 2016

                       15. 8. – 19. 8. 2016

 

Cena: 1800 Kč (100 Kč mají slevu účastníci z loňského roku)

 

Cílová skupina: děti ve věku od 4 do 9 let.

 

Třetí ročník příměstských táborů pro nejmenší děti. Už samotný název tábora napovídá, že naším cílem je, zabezpečit program tak, aby děti byly spokojené a v pohodě.  V programu tábora pro nejmenší děti, tj. děti 4 -9 let, se střídá více kratších činností. Vše probíhá formou her, zábavy, výletů a sportovních aktivit.  Tábor je sestaven tak, aby si děti během týdne vyzkoušely různé dovednosti a činnosti. K motivacím dětí využíváme různé pohádky, které podněcují u dětí nejen fantazii a představivost, ale pomocí postaviček z pohádek děti snadněji plní úkoly a učí se poznávat lidské vlastnosti.  

Do programu zařazujeme prvky zážitkové pedagogiky a vedeme děti k větší samostatnosti. Na našich programech má každé dítě právo na seberealizaci, může zde uplatnit své specifické vlohy a schopností. Bezpečnosti dětí je pro nás na předním místě, dítě má právo uplatnit požadavek dobrovolnosti a může se tak rozhodnout, které aktivity chce dělat.

Příměstský tábor začíná v 7:30 hodin a končí v 16 hodin. Pracovní dobu jsme schopni upravit dle požadavků rodičů. Děti mají zajištěné jídlo i pití po celý den. Prožít prázdniny na táboře se svými vrstevníky mohou i děti, u nichž je kvůli celiakii nutná bezlepková dieta.

 

Předběžný plán programu:

Pondělí: Úvod do táborové hry

Úterý: celodenní výlet

Středa: sportovní den

Čtvrtek: celodenní výlet

Pátek: tvořivé činnosti