Ahlbeck - mezinárodní tábor v Německu

 

1. turnus         3. 7. – 13. 7. 2016      odjezd z Liberce,   OBSAZENO

2. turnus         13. 7. – 23. 7. 2016    odjezd z Prahy,      OBSAZENO

Mezinárodní pobytový tábor v Německu u Baltského moře, areál se nachází v malebném prostředí příměstského letoviska Ahlbeck. Základna je umístěna přímo u moře a nachází se na hranicích s Polskem. Akce je určená pro děti ve věku od 9. do 15 let. (pokud dítě v tomto roce dosahuje 15 let, je potřeba jeho přihlášení konzultovat s vedoucí p. Štrofovou).

Odjezd účastníků je vlakem, první turnus bude odjíždět z Liberce a druhý z Prahy. Každého turnusu se může zúčastnit 13 dětí a dva vedoucí. Doporučujeme, aby dítě mělo jedno zavazadlo kufr na kolečkách a druhé příruční batoh.

Program je koncipován tak, aby děti navzájem poznaly nejen své kamarády, ale i kulturu druhého státu. Kemp je zaměřený především na konverzaci, dorozumívací jazyk je čeština a němčina, ale děti se mohou domluvit také anglicky. Účastníci budou pracovat ve skupinách, chodit na výlety, hrát hry. Veškeré činnosti se odehrávají na pláži.

Cena: 5500 Kč

Tuto akci dotuje německý partner a v letošním roce nám stanovili tuto částku. Cena zahrnuje jízdné na akci i na výlety, stravu, výlety, pomůcky, 50% na vstupné do lanového centra.

Dítě potřebuje platný cestovní pas.