Léto v Sohland an der Spree

Pobytový tábor v Sohland an der Spree

V letošním roce máme pro všechny kluky i holky další zajímavý pobytový tábor v Německu. Navštívíme základnu naší partnerské organizace a podíváme se, jak tráví volný čas děti v Německu. Společně s německými dětmi budeme organizovat některé hry, výlety nebo další zajímavé činnosti. Akce je určená pro děti ve věku od 7–12 let a děti nemusí mluvit německy. Jako vedoucí pojedou Helena a Regina, kteří dětem rády pomohou.

Kde: Das Schullandheim Sohland an der Spree – škola v přírodě v Sohlandu

Za kolik: 2 700 Kč (v ceně je doprava z Liberce tam i zpět, celodenní strava, včetně pitného režimu, ubytování, vstupné, lanové centrum, propagační tričko, večerní program – kreativní dílny).

Kdy: 30. 6. 2019 – 5. 7. 2019

Program: Kromě zajímavých outdoorových her, které budeme mít pro vás připravené.  Navštívíme také lanové centrum, poplujeme na lodičkách, navštívíme zajímavá turistická místa v okolí a podíváme se do nedalekého Bautzenu (Budyšína), který je známým výletním místem. Ve večerních hodinách budeme tvořit, hrát si nebo se můžeme vyhřívat ve venkovním koupacím sudu.

Co s sebou: Oblečení na pobyt venku, vhodné oblečení do místnosti, plavky, ručník, boty, batůžek a láhev na vodu. Mobily, prosím bud nechte doma nebo si domluvíme čas, kdy ho můžete využívat.

Přihlášky a bližší informace podá paní Helena Štrofová, tel 603487060, helena.strofova@seznam.cz