Lyže jako stmelovací prostředek

 

Česko - německý pobytový tábor v Jizerských horách

 

Zajímavá nabídka pro všechny děti, které mají rády zimní radovánky a nebojí se používat cizí jazyk v praxi. Pokud jste ve věku od 9–14 let, nebojte se přihlásit! Nemusíte mluvit plynně německy, můžete používat i angličtinu anebo se spolehnout na vedoucí, kteří vám rádi pomohou.

Kde: pobytová akce se bude konat v Jizerských horách v Josefově Dole v penzionu Mája. Lyžovat budeme v areálu Ski Lucifer.

Za kolik: 3 100 Kč (v ceně celodenní strava a ubytování, permanentky na vlek, vstupné a doprava do Aquaparku a IQLANDIE v Liberci, propagační tričko, večerní program – kreativní dílny),

Kdy: 24. 2.  – 1. 3. 2019, příjezd je individuální

Program: Lyžovat budeme v dopoledních i odpoledních hodinách v nedalekém areálu. Děti budou rozdělené do skupin, takže se mohou akce zúčastnit jak úplní začátečníci, tak pokročilí. V programu je plánovaný celodenní výlet do Liberce, kde si prohlédneme nejen město, ale hlavně navštívíme Aquapark a IQLANDII. Na večer jsou připravené kreativní dílničky, společenské i stolní hry. V závěru týdne proběhne zimní olympiáda, ze které nikdo neodejde s prázdnou.

Co s sebou: lyže, pokud nemáte, můžeme zajistit půjčovnu. Teplé oblečení na pobyt venku, vhodné oblečení do místnosti, plavky, ručník, boty, batůžek a láhev na vodu.

     

Přihlášky a bližší informace podá paní Helena Štrofová, tel 603487060, helena.strofova@seznam.cz