Jarní prázdniny

Zimní dobrodružná výprava do Pekla

Pravděpodobné je, že na naši dobrodružné výpravě najdeme jen zbytky sněhu. S velkou pravděpodobností si asi letos nezalyžujeme.  Ale za to určitě objevíme to, co doma nemáte, legraci s kamarády a spoustu zajímavých her v budově i venku. Kdo se nebojí, pojede s námi do Pekla.

Termín: 9.3. - 14. 3. 2014

Odjezd v neděli 9. 3. 2014 z Liberce vlakem

Příjezd v pátek 14. 3. 2014 opět vlakem

 

Místo konání: MŠ Josefův Důl Jizerské hory

 

Cena: 2 200 Kč

Cena zahrnuje: dopravu na místo, ubytování s plnou penzí, pitný režim, saunu, vstup do bazénu, tělocvičnu, pomůcky na hry a pedagogický dozor.

 

Program: Během prázdnin se vydáme na dobrodružnou výpravu do Pekla. Úkolem všech účastníků bude splnit jednotlivé úkoly tak, aby na závěr získaly poklad. Nebude to lehké, podaří se to jen tomu, kdo, najde všechny indicie, bude umět číst z mapy nebo pracovat s GPS. Můžeme plavat v bazénu v hotelu Peklo nebo navštívit saunu přímo ve školce. Hry se budou hrát v přírodě i v tělocvičně. Na společné noční výpravě se naučíme překonávat strach a vidět to, co ve dne nevidíme.

 

Pobyt se tak jako v minulém roce uskuteční v Jizerských horách (asi 25 km od Liberce). Ubytování bude zajištěné v MŠ (spaní ve vlastním spacím pytli a karimatce), jídlo bude zajišťovat MŠ. V MŠ máme k dispozici saunu, tělocvičnu, program na večer je zajištěný.

 

Co s sebou: vhodné oblečení na ven a do místnosti.