Výlety na koloběžkách

Kluci a holky, je tu druhý ročník oblíbeného tábora, výlety na koloběžkách. Pokud jste se tábora ještě nikdy nezúčastnili, můžete se těšit, že poznáte naše město i okolí jinak. Budeme jezdit na koloběžkách.

 

Kde: scházet se budeme každý den v 7:30 hodin na naší základně v CVC Arabela, ulice Srbská 11, Růžodol. Zde budeme mít také celý týden uložené koloběžky. Pokud chcete využít nabídky pobytového tábora, můžete zde také tady spát. 

 

Za kolik: 1800 Kč (celodenní jídlo a pití, jízdné i za převoz koloběžky), pobytový tábor 2000 Kč

Kdy: 13. 8. – 17. 8. 2018

 

Program

vyjíždět budeme kolem 9 hodiny, návrat plánujeme mezi 16 – 17 hodinou. V případě špatného počasí trasu buď zkrátíme, nebo zajistíme náhradní program. Trasa bude volená, tak, aby jí ujely i dětí, které nemají velké zkušenosti s daným sportem. Tempo přizpůsobíme dané skupině, cílem není najet co nejvíce km, ale zažít něco nového a hezkého.  Plánované výlety: cyklostezkou podél Nisy, Jizerské hory, Ostašov a okolí, z Horního Hanychova do Růžodolu, Kryštofovým údolím na koloběžce. Na některé výlety použijeme částečně dopravu vlakem nebo tramvají.

 

Co s sebou: helmu, koloběžku, vhodné jsou i chrániče, dobré a pevné boty. Malý batoh na jídlo, pití a pláštěnku. Každé ráno děti dostanou jídlo a pití na celý den.

 

Hra: První přihlášený získá 200 Kč slevu n a tento tábor.  Pro děti, bydlící mimo Liberec, můžeme zajistit ubytování, a to zcela zdarma na naší základně.