Výlety na koloběžkách

 

příměstský tábor

 

 

Nabízíme novou zajímavou aktivitu pro holky i pro kluky v době letních prázdnin. Po dobu jednoho týden budeme pořádat výlety na koloběžkách a to nejen po našem městě, ale i do okolí.

Kde: scházet se budeme každý den v 7:30 hodin na naší základně v CVC Arabela, ulice Srbská 11, Růžodol. Zde budeme mít také celý týden uložené koloběžky.

Za kolik: 1800 Kč (celodenní jídlo a pití, jízdné i za převoz koloběžky)

Kdy: 14. 8. – 18. 8. 2017

Program: vyjíždět budeme kolem 9 hodiny, návrat plánujeme mezi 16 – 17 hodinou. V případě špatného počasí trasu bud zkrátíme nebo zajistíme náhradní program. Trasa bude zvolená, tak, aby jí ujely i dětí, které nemají velké zkušenosti s daným sportem. Tempo přizpůsobíme dané skupině, cílem není najet co nejvíce km, ale zažít něco nového a hezkého.  Plánované výlety: cyklostezkou podél Nisy, Jizerské hory, Ostašov a okolí, z Horního Hanychova do Růžodolu, Kryštofovým údolím na koloběžce. Na některé výlety použijeme částečně dopravu vlakem nebo tramvají.

 Co s sebou: helmu a koloběžku, vhodné jsou i chrániče, dobré a pevné boty. Malý batoh na jídlo, pití a pláštěnku. Každé ráno děti dostanou jídlo a pití na celý den.

Hra: První přihlášený získá 200 Kč slevu n a tento tábor.