Děti v pohodě

příměstský tábor pro děti od 4. let

Čtvrtý ročník příměstského tábora pro nejmenší děti, jehož cílem je zabezpečit program tak, aby děti byly spokojené a v pohodě.  Celý program probíhá formou zábavy, her, výletů sportovních a tvořivých činností.  Pracujeme s prvky zážitkové pedagogiky a vedeme děti k samostatnosti.  Podporujeme děti k seberealizaci, rozvíjíme u nich schopnosti a dovednosti. K motivacím dětí využíváme různých pohádek a pohádkových postaviček. Bezpečnosti dětí je pro nás na předním místě, dítě má právo uplatnit požadavek dobrovolnosti a může se tak rozhodnout, které aktivity chce dělat. Prožít prázdniny na táboře se svými vrstevníky mohou i děti, u nichž je kvůli celiakii nutná bezlepková dieta nebo má jiný problém.

 

Kdy: 24. 7. – 28. 7. 2017

Kde se bude tábor konat: na naší základně v CVC Arabela, ulice Srbská 11, Růžodol. Příměstský tábor začíná v 7:30 hodin a končí v 16 hodin. Pracovní dobu můžeme upravit dle požadavků rodičů.

Za kolik: 1800 Kč. Sourozenci mají 100 Kč slevu (jeden z nich). V ceně je celodenní strava, pitný režim, materiál, dozor, jízdné na výlety.

Cílová skupina: děti ve věku od 4 do 9 let.

Co s sebou: oblečení do herny i na ven, v případě pěkného počasí plavky a ručník.  Malý batoh na jídlo, pití a pláštěnku na výlety. Bačkory.

 

Hra: První přihlášený získá 200 Kč slevu n a tento tábor.

 

Přihlášky zasílejte emailem na adresu helena.strofova@seznam.cz nejpozději do 30. 6. 2017