Duhový most 2017

Musíme přiznat, že když jsme si poprvé přečetli program Duhového mostu, nebyli jsme si jistí, zda je to pravé to, co by nás nadchlo. Těšili jsme se na nové hry a nechtělo se nám běhat a plnit úkoly. Naše obavy se plně potvrdily, když se nám odhlásily nejstarší děti, protože: „prý se nebudou ztrapňovat v maskách“. To už nálada všech vedoucích klesala k bodu mrazu. Ale nevzdali jsme to, a vydali se na dalekou cestu do Šumperku.

Cesta byla jako vždy bezvadná a tak jsme si vychutnávali. Milé a velice příjemné bylo, že nás na nádraží čekali pořadatelé a odvezli nejen naše těžká zavazadla, ale také nás. Do školy jsme přijeli v čas a tak jsme se mohli v klidu připravit na cirkusový průvod. Musíme pochválit naše maminky, které nám pomohly s přípravou masek a tak se naše malá dužina rozhodně nemusela stydět. Reprezentovali jsme opravdu důstojně. 

Cirkusový průvod došel až do letního kina, kde nás pořadatelé nejprve pěkně přivítali a následně odměnili. Naše vedoucí Helena obdržela nádhernou rozkvetlou 1,5 kytku – strom Sakura. A jak se říká, nic není náhoda, protože na zahradě naší základny musíme pokácet starý strom. Odbor životního prostředí nám dal podmínku, že musíme vysadit nový. Vůbec jsme netušili, že náš nový strom bude mít tak pozoruhodnou historii a ponese také cedulku Duhového mostu.

Velice kladně hodnotíme i další program, obdivovali jsme zručné a odvážné chlapy, kteří nám předváděli dovednosti s otevřeným ohněm.  Nádherné číslo.